איפה כדאי לרכוש מוצרי טיפוח ?ברשתות או אצל הקוסמטיקאיות

ריטה קוטסמטיקה

מתלבטת בין מוצרי טיפוח ברשת הפארם או דרך הקוסמטיקאית?חשוב לדעת קודם כל שהמוצרים המקצועיים נמצאים בפיקוח משרד הבריאות ועומדים בתקן.

משרד הבריאות מתיר שימוש בריכוז החומרים הפעילים ובודק טענות שלהן השלכות רפואיות כגון:”היפואלרגני” , נבדק “דרמטולוגי “,דפכ (הגנה מפני השמש) וכו’.

ההבדל קשור במינון

התכשירים שנמכרים אצל הקוסמטיקאיות מכילים לרוב חומרים פעילים בריכוזים גבוהים יותר מאשר באלו המאושרים לשימוש ונמכרים בפארמים תכשיר חומצות יכיל עד 5% חומצות בלבד וזאת מאחר שהוא נמכר על ידיי דיילת יופי  חברות הקוסמטיקה יודעות שזה ריכוז חלש במיוחד, אך הן לא יכולות להסתכן בגירויי. תכשיר קוסמטי מקצועי יכול להכיל פי שניים ריכוז חומר פעיל לשימוש ע”י הלקוחה בבית ופי שלושה לטיפול בעור בקליניקה. זה  אחד ההבדלים המשמעותיים בין תכשיר הנמכר נקודתית לעומת תכשיר מדף בפארם לא ניתן לצפות ממוצרי המדף ברשתות גם היוקרתיים ביותר שיכילו ריכוז גבוהה של חומרים פעילים כיוון שהם מיועדים לכלל האוכלוסיה , לכן מוצרי המדף בנויים ממטריה רחבה מאוד שתתאים למקסימום אנשים אך לא תוכל לתת מענה ספציפי לבעיות עורהמצריכות אבחון וטיפול אישי. 

התייחסות לצרכים אישיים נקודתיים

בתחום הקוסמטיקה המקצועית הלקוחה עוברת אבחון יסודי של מצב העור וצרכיו  ומותאמים לה טיפולים ותכשירים במינונים המתאימים .

בקניית מוצרי טיפוח אצל הקוסמטיקאית קיים יתרון של התאמה מלאה של המוצר לצורכי העור הדרכה ויעוץ אישיים וכן כתובת מוכרת למקרה של בעיה כלשהי.הקוסמטיקאית ממשיכה ללוות את הלקוחה גם לאחר רכישת המוצר ובודקת אם יש תגובה לא רצויה ויכולה לתת מענה מיידי.

לרכישת מוצרים בהתאמה אישית פני אליי.

050-8151779
רוזובסקי 7 פתח תקוה
RITA618900@GMAIL.COM
א’- ה’ – מ 9:00 -20:00
שישי – מ 9:00 – 12:00
בתאום מראש