הבהרה –WITENING

פיגמנטציה וכתמים

הכתמים הינם אחת הבעיות העור האסתטיות הקשות לפתרון.

את הכתמים רואים על פני השטח אבל מקור הכתם בעומק העור ונובע מהמלנוציטים –תאים השייכים למערכת החיסון ומייצרים את פיגמנט המלנין הצובע את העור.

הסיבות להופעת כתמים על העור הינן רבות: הורמונאליות,תורשתיות ,טראומה לעור פגיעה במערכת החיסונית של העור חשיפה לשמש  וכו’.

מהם שלבי הטיפול 

לטיפול יש צורך בשילוב קילופים מבוקרים וחומרי הבהרה חדישים החדירים למלנוציטים.זהו טיפול דו עומקי בכתם: שכבה הקרנית – אפידרמיס  השלות עדינות ומבוקרות. שכבה הבזאלית –חומרי הבהרה לעומק המלנוציטים.

ההשלה הקבועה של העור חשובה מאוד בתהליך ההבהרה קילופים שטחיים וחומרים טראנס דרמליים חדירים במיוחד, פוגעים במטרה :אותם תאים שמיצרים מלנין פיגמנט הצבע של העור וחשוב להגיע עד אליהן לצורך הבהרה אמיתית .

למי מתאים הטיפול

ככל שנקדים לטפל בתופעת הכתמים נמע מעצמנו בעתיד טיפולים מורכבים יותר הטיפול מתאים לכל גווני העור המטרה לגרום לעור אחיד בריא ויפה יותר.

חשוב לזכור הכתם מתפתח בהדרגה ומתבהר בהדרגה  תהליך הבהרת הכתמים מורכב ,אין מטה קסמים שמעלים את הכתם דרושה סבלנות ,הטיפול היום יומי בבית חשוב מאין כמוהו ובלעדיו לא נראה שום שיפור.

הטיפול אצלי מתבצע לאחר אבחון מקצועי ומעמיק של מצב העור סוג הכתם ועומקו במטרה להתאים את התכשירים האיכותיים ביותר והמובילים בתחום כל זאת כדי להשיג את התוצאה הרצויה והטובה עבורך.